موسسه بین المللی حل اختلافات

حل تعارضات حقوقی با میانجیگری عادلانه

ما با میانجیگری به راه حل های سریع و
عملی کمک خواهیم کرد

ما در صورت داشتن مشکل در موارد زیر کمک و میانجیگری می کنیم:

کسب و کار & مجاز شرکا

اگر شرکای حقوقی یا اقتصادی شما و شما برای حل یک بحران و/یا دستیابی به نتایج بهتر در ارتباطات پیشروی موجود نیاز به میانجیگری در تعارض دارید، ما راه حل ها و کمک ها را ارائه خواهیم داد.

خانواده & دوستان

اعضای خانواده، والدین، همسران، دوستان، همسایگان یا سایر اقوام بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند. به همین دلیل بسیار مهم است که به طور حرفه ای برای حل مشکلات موجود یا بالقوه کار کنید.

دولت & پلیس

وقتی صحبت از تعامل با نمایندگان ایالتی می شود، سوء تفاهم می تواند به سرعت ایجاد شود. حتی در این موقعیت‌های پیچیده، ما برای میانجیگری کمک می‌کنیم

ما با میانجیگری به راه حل های سریع و
عملی کمک خواهیم کرد

اگر مشکلی دارید کمک می کنیم و واسطه می شویم.

هدف میانجیگری همیشه حل و فصل منازعات است و ما می‌توانیم از همه طرف‌های درگیر برای یافتن زمینه مشترک یا راه‌حل‌های مثبت احتمالی حتی در شرایط وخیم حمایت کنیم. درست مانند همزیستی مسالمت آمیز برای یک گربه و یک سگ که زندگی متضادی دارند و اغلب به طور طبیعی از یکدیگر متنفرند، برای انسان ها نیز ممکن است راهی برای پیشبرد یک هدف مشترک با یکدیگر پیدا کنند، حتی اگر در ابتدا غیرممکن به نظر می رسد خدمات مشاوره و میانجیگری ما فراتر از درک کلاسیک میانجیگری است، زیرا ما نه تنها در مسائل شخصی، بلکه در مسائل حقوقی نیز کار می کنیم – حتی اگر وضعیت فراتر از مرزهای محلی یا ملی باشد. اگر می خواهید بدانید که آیا ما نیز می توانیم در مورد خاص شما کمک کنیم، دریغ نکنید از ما بخواهید.

مشکلات حقوقی بین فرهنگی و بین المللی با همدلی و احترام به راه حل های منصفانه واقع بینانه. برای تحقق بخشیدن به راه حل های هر چه بیشتر.

فرم تماس

Contact Form (IR)

جزئیات تماس

موسسه بین المللی حل اختلافات

info@international-legal-mediation-center.com

+44 7833 218038
 

1 Blatchington Road, Hove, East Sussex, BN3 3YP

موسسه بین المللی حل اختلافات, 2023